Вибір двигуна

Обсуждаем все что связанно с Renault Duster!
Аватара пользователя
Professor
Сообщения: 125
Зарегистрирован: 09 янв 2011, 17:05
Модель автомобиля: Duster 1.5 4x4 6MT Laureate + допи + хром накладки
Откуда: Киев

Вибір двигуна

Непрочитанное сообщение Professor »

Всім доброго вечора та вітаю з Новим Роком та Різдвом Христовим!!!!! :)
На сьогоднішній день стоїть питання покупки автомобіля, незнав який брати, так розийшовся що вліз в марку Шкода - розглядав Йеті, машинка ніби нічого все прекрасно і їде непогано та рульожка на високому рівні, але машинка береться не тільки для того щоб їздити по місту, а й для того щоб по вихідним вирватися на дачу, на пікнік в ліс з всією сім`єю, взимку поїхати в Карпати або влітку на море, самі розумієте багажник повинен бути вмістким та мати непоганий об`єм бо буде забитий під зав`язку. Але ж в Йеті багажник хоч і має систему Варіо Флекс, але він замалий (такий як в Кашкаї), та має короткі звіси як спереду так і ззаду, а кліренс взагалі 180 мм.. Розглядав також Черрі Тіго, але тільки в салоні і більше не захотів туди вертатись, КИТАЙ - НІКОЛИ НЕ ПРИДБАЮ!!!!. Хочется машинку щоб в ній було по меньше електроніки, я їй не довіряю.
Є думка взяти Дастера в максимальній комплектації LAUREATE с дизельним двигуном, так як проживаю в місті затори на дорогах мені забезпечені, ну і добавити:
1. ПАКЕТ: Передние боковые подушки безопасности + датчик напоминания о не пристегнутом ремне переднего пассажира + преднатяжители передних ремней безопасности - ЦЕ НАЙГОЛОВНІШЕ (БЕЗПЕКА ПЕРШ ЗА ВСЕ).
2. Легкосплавные диски 16 дюймов + серебристые леера на крыше + серебристые накладки на зеркала заднего вида - Дастер в цих дисках виглядає більш гармонічно та красиво, а також вони йому придають можності. ІМХО
3. Пакет: кожаная обивка сидений + кожаная оплетка руля** - ОБОВ`ЯЗКОВО (не в кам`яному віці же проживаємо).

Підскажіть мені будь ласка чи правильний я роблю вибір в сторону дизельного двигуна, оскільки в інтернеті читав пости і зрозумів що люди більше купують бензиновий, так як 1.5 ДЦІ дуже прихотливий до якості дизельного палива, а в нашій країні дизель якось не дуже (хоча бензин іще та "бодяга")

Що порадите мені шановні автоаматори!!!!!!! ;)
Не торопись, не то вспотеешь и замерзнешь!
Мы все тянемся к лучшему, у меня Дастер дизель в максималке + кожа + накладки и .......!
Чем круче джып, тем дальше бежать за трактором!
Аватара пользователя
espace
Модераторы
Модераторы
Сообщения: 4386
Зарегистрирован: 29 сен 2010, 14:40
Откуда: Украина .Киев
Благодарил (а): 75 раз
Поблагодарили: 49 раз
Контактная информация:

Re: Вибір двигуна

Непрочитанное сообщение espace »

Professor писал(а): Є думка взяти Дастера в максимальній комплектації LAUREATE с дизельним двигуном, так як проживаю в місті затори на дорогах мені забезпечені, ну і добавити:
1. ПАКЕТ: Передние боковые подушки безопасности + датчик напоминания о не пристегнутом ремне переднего пассажира + преднатяжители передних ремней безопасности - ЦЕ НАЙГОЛОВНІШЕ (БЕЗПЕКА ПЕРШ ЗА ВСЕ).
2. Легкосплавные диски 16 дюймов + серебристые леера на крыше + серебристые накладки на зеркала заднего вида - Дастер в цих дисках виглядає більш гармонічно та красиво, а також вони йому придають можності. ІМХО
3. Пакет: кожаная обивка сидений + кожаная оплетка руля** - ОБОВ`ЯЗКОВО (не в кам`яному віці же проживаємо).

Підскажіть мені будь ласка чи правильний я роблю вибір в сторону дизельного двигуна, оскільки в інтернеті читав пости і зрозумів що люди більше купують бензиновий, так як 1.5 ДЦІ дуже прихотливий до якості дизельного палива, а в нашій країні дизель якось не дуже (хоча бензин іще та "бодяга")

Що порадите мені шановні автоаматори!!!!!!! ;)
берите и не задумывайтесь
тем более если вы собираетесь брать подобную комплектацию
бензиновый берут в основном потому , что он дешевле и так же как и вы люди читают интернет
а проблема с дизелем в основном сильно надумана и сосновывается на опыте эксплуатации
очень утомленных за границей и привезенных сюда канго с двигателями 1,5 дси (около 300 000км их реальные пробеги минимум, как бы не рассказывали продавцы про пробег в 100 000км и что они у дедушки в гараже стояли и тд и тп )
ЗАКАЗ З.ЧАСТЕЙ 3-10 дней ДЕШЕВЛЕ !
icq 369-227-828 skype: maxespace , VIBER почти всегда
ЗАПЧАСТИ МОЖНО КУПИТЬ ТУТ
Экономика должна быть экономной –таково требование времени!»
Duster 4x4 1.5dci
запчасти 0503113895 максим , услуги сто
ИзображениеИзображение
Аватара пользователя
виктор
Сообщения: 306
Зарегистрирован: 20 сен 2010, 07:54
Модель автомобиля: duster cdi 4*4 +logan mcv
Страна, Город: харьков пос.Жуковского

Re: Вибір двигуна

Непрочитанное сообщение виктор »

Professor писал(а):Всім доброго вечора та вітаю з Новим Роком та Різдвом Христовим!!!!! :)
На сьогоднішній день стоїть питання покупки автомобіля, незнав який брати, так розийшовся що вліз в марку Шкода - розглядав Йеті, машинка ніби нічого все прекрасно і їде непогано та рульожка на високому рівні, але машинка береться не тільки для того щоб їздити по місту, а й для того щоб по вихідним вирватися на дачу, на пікнік в ліс з всією сім`єю, взимку поїхати в Карпати або влітку на море, самі розумієте багажник повинен бути вмістким та мати непоганий об`єм бо буде забитий під зав`язку. Але ж в Йеті багажник хоч і має систему Варіо Флекс, але він замалий (такий як в Кашкаї), та має короткі звіси як спереду так і ззаду, а кліренс взагалі 180 мм.. Розглядав також Черрі Тіго, але тільки в салоні і більше не захотів туди вертатись, КИТАЙ - НІКОЛИ НЕ ПРИДБАЮ!!!!. Хочется машинку щоб в ній було по меньше електроніки, я їй не довіряю.
Є думка взяти Дастера в максимальній комплектації LAUREATE с дизельним двигуном, так як проживаю в місті затори на дорогах мені забезпечені, ну і добавити:
1. ПАКЕТ: Передние боковые подушки безопасности + датчик напоминания о не пристегнутом ремне переднего пассажира + преднатяжители передних ремней безопасности - ЦЕ НАЙГОЛОВНІШЕ (БЕЗПЕКА ПЕРШ ЗА ВСЕ).
2. Легкосплавные диски 16 дюймов + серебристые леера на крыше + серебристые накладки на зеркала заднего вида - Дастер в цих дисках виглядає більш гармонічно та красиво, а також вони йому придають можності. ІМХО
3. Пакет: кожаная обивка сидений + кожаная оплетка руля** - ОБОВ`ЯЗКОВО (не в кам`яному віці же проживаємо).

Підскажіть мені будь ласка чи правильний я роблю вибір в сторону дизельного двигуна, оскільки в інтернеті читав пости і зрозумів що люди більше купують бензиновий, так як 1.5 ДЦІ дуже прихотливий до якості дизельного палива, а в нашій країні дизель якось не дуже (хоча бензин іще та "бодяга")

Що порадите мені шановні автоаматори!!!!!!! ;)
берите дизелек .будете довольны .
детская литература опт и розница .одноклубникам скидка .корпусная мебель :кухни ,шкафы,комп.столы и многое другое .
Аватара пользователя
instruktor
Модераторы
Модераторы
Сообщения: 6793
Зарегистрирован: 26 окт 2010, 02:06
Модель автомобиля: Было:Renault Duster Laureate 4X4 1.6 бензин+LOCK-RITE+лифт BILSTEIN B6 30мм+Goodyear Wrangler AT/SA 215/70 R16+чип Паулюс Е2 ГАЗ
Стало:Renault Duster Zen 4Х4 1.5 dci лифт+30мм+215/70 R16 100T Cooper Discoverer AT3 Sport 2 OWL +LOCK-RITE
Страна, Город: Украина, Киев
Откуда: Оболонь.
Благодарил (а): 506 раз
Поблагодарили: 924 раза
Контактная информация:

Re: Вибір двигуна

Непрочитанное сообщение instruktor »

С бензином меньше гемора.
Умом россию не понять, да и не стоит утруждаться. У ней особенная стать, кругом насрать и не признаться!

Был Дастер 2010-го года 8 лет и 11 дней. 8-)
Изображение
Аватара пользователя
espace
Модераторы
Модераторы
Сообщения: 4386
Зарегистрирован: 29 сен 2010, 14:40
Откуда: Украина .Киев
Благодарил (а): 75 раз
Поблагодарили: 49 раз
Контактная информация:

Re: Вибір двигуна

Непрочитанное сообщение espace »

instruktor писал(а):С бензином меньше гемора.
всё абсолютно одинаково
ЗАКАЗ З.ЧАСТЕЙ 3-10 дней ДЕШЕВЛЕ !
icq 369-227-828 skype: maxespace , VIBER почти всегда
ЗАПЧАСТИ МОЖНО КУПИТЬ ТУТ
Экономика должна быть экономной –таково требование времени!»
Duster 4x4 1.5dci
запчасти 0503113895 максим , услуги сто
ИзображениеИзображение
Аватара пользователя
instruktor
Модераторы
Модераторы
Сообщения: 6793
Зарегистрирован: 26 окт 2010, 02:06
Модель автомобиля: Было:Renault Duster Laureate 4X4 1.6 бензин+LOCK-RITE+лифт BILSTEIN B6 30мм+Goodyear Wrangler AT/SA 215/70 R16+чип Паулюс Е2 ГАЗ
Стало:Renault Duster Zen 4Х4 1.5 dci лифт+30мм+215/70 R16 100T Cooper Discoverer AT3 Sport 2 OWL +LOCK-RITE
Страна, Город: Украина, Киев
Откуда: Оболонь.
Благодарил (а): 506 раз
Поблагодарили: 924 раза
Контактная информация:

Re: Вибір двигуна

Непрочитанное сообщение instruktor »

Умом россию не понять, да и не стоит утруждаться. У ней особенная стать, кругом насрать и не признаться!

Был Дастер 2010-го года 8 лет и 11 дней. 8-)
Изображение
Аватара пользователя
Professor
Сообщения: 125
Зарегистрирован: 09 янв 2011, 17:05
Модель автомобиля: Duster 1.5 4x4 6MT Laureate + допи + хром накладки
Откуда: Киев

Re: Вибір двигуна

Непрочитанное сообщение Professor »

instruktor писал(а):С бензином меньше гемора.
Можливо і так, але Ви мабуть не розумієте в чому цікавість дизеля для багатьох людей при купівлі автомобіля (кроссовер-позашляховик), в тому що він має великий крутний момент - це ж паровозна тяга, для бездоріжжя маєте більше шансів виїхати с якогось гов...а, да і має мізерну витрату палива на рівні з бензиновим. Дуже хочу взяти Дастера коричневого кольору, ось такого
362480_yIPDeF.jpeg
362480_yIPDeF.jpeg (186.61 КБ) 13906 просмотров
да і до укомплектувати так щоб він виглядав як є на малюнку, ну не карасень!!!!!!!!

Хотілось би дізнатись про людей які володіють дизельним двигнуном - як поводить себе дизель в місті, чи є проблеми з заправками тим паче в зимовий час, яка витрата палива, як поводить себе підвіска, чи є стук або вібрація на кузов. І взагалі хтось уже випробував на бездоріжжі свій Дастер???
Не торопись, не то вспотеешь и замерзнешь!
Мы все тянемся к лучшему, у меня Дастер дизель в максималке + кожа + накладки и .......!
Чем круче джып, тем дальше бежать за трактором!
Аватара пользователя
instruktor
Модераторы
Модераторы
Сообщения: 6793
Зарегистрирован: 26 окт 2010, 02:06
Модель автомобиля: Было:Renault Duster Laureate 4X4 1.6 бензин+LOCK-RITE+лифт BILSTEIN B6 30мм+Goodyear Wrangler AT/SA 215/70 R16+чип Паулюс Е2 ГАЗ
Стало:Renault Duster Zen 4Х4 1.5 dci лифт+30мм+215/70 R16 100T Cooper Discoverer AT3 Sport 2 OWL +LOCK-RITE
Страна, Город: Украина, Киев
Откуда: Оболонь.
Благодарил (а): 506 раз
Поблагодарили: 924 раза
Контактная информация:

Re: Вибір двигуна

Непрочитанное сообщение instruktor »

Читайте соотв. ветку форума!!! :oops:
Умом россию не понять, да и не стоит утруждаться. У ней особенная стать, кругом насрать и не признаться!

Был Дастер 2010-го года 8 лет и 11 дней. 8-)
Изображение
Аватара пользователя
owner
Сообщения: 308
Зарегистрирован: 12 ноя 2010, 06:05
Модель автомобиля: Duster 1.5 dci 4x4
Страна, Город: Украина, Одесса

Re: Вибір двигуна

Непрочитанное сообщение owner »

Дизель 4Х4.
Это мой первый автомобиль в дизеле и я ни капли не жалею о своем выборе.
Стараюсь, по возможности, заправляться только на хороших заправках (Shell, OKKO, WOG) и все ОК.
Расход топлива до холодов был 5,2 - 5,6 в смешанном режиме, зимой - 5,8 - 6,4 тоже в смешанном режиме.
Подвеска работает отлично, вибрация от двигателя в салоне не ощущается.
Ходовые качества довелось проверить только в снегу - это круто, проходимость просто песня.
Последний раз редактировалось owner 28 фев 2011, 02:13, всего редактировалось 1 раз.
Duster - лучше нет коня!
Аватара пользователя
Professor
Сообщения: 125
Зарегистрирован: 09 янв 2011, 17:05
Модель автомобиля: Duster 1.5 4x4 6MT Laureate + допи + хром накладки
Откуда: Киев

Re: Вибір двигуна

Непрочитанное сообщение Professor »

instruktor писал(а):Читайте соотв. ветку форума!!! :oops:
Да я майже весь форум перечитав, а також бачив відео власника Дастера який випробував його на піску, але наскільки я бачу тут взагалі пишут власники бензинових двигунів, так як він найдешевший. Тому коментарів не так багато про дизель :?
Реальна тема де можна щось взагалі почитати про дизель це тільки тут http://www.forum.renault-duster.com.ua/ ... p?f=17&t=7, а все інше так поверхово
Не торопись, не то вспотеешь и замерзнешь!
Мы все тянемся к лучшему, у меня Дастер дизель в максималке + кожа + накладки и .......!
Чем круче джып, тем дальше бежать за трактором!
Ответить