Світлодіодні LED покажчики поворотів D2

Аватара пользователя
d.lus
Сообщения: 1367
Зарегистрирован: 19 дек 2019, 14:12
Модель автомобиля: Duster II 1.5 dci 4wd
Страна, Город: UA Kyiv / DE NRW
Благодарил (а): 185 раз
Поблагодарили: 336 раз

Світлодіодні LED покажчики поворотів D2

Непрочитанное сообщение d.lus »

Штатно в D2 присутній контроль цілісності ламп (швидке блимання при перегоранні лампи). Контроль відбувається електронікою - модулем BCM.
При встановленні світлодіодних ламп без повноцінної підтримки CAN-у, при ретрофіті світлодіодної передньої оптики тощо необхідно сказати BCM-у "на оці лампи не зважай".
Трохи помучавши Гугла, знайшов декілька варіантів в Renault та різних Dacia вимкнення чи "обходу" контролю цілісності ламп.
Це стосується машин 18-19 років, на інших роках не пробував.

1. "Меганівський"
Мені цей спосіб виглядає найкоректнішим. В ньому прямо вказується чи стоять лампи розжарювання, чи ні. Цей спосіб був озвучений на одному з німецьких Дачія-форумів саме з прив'язкою до Duster 2 (однак, достовірно невідомо якого року, є підозра, що це стосувалось вже фейсліфтової моделі), тому викладу його тут.
BCM > CMF1_BCM_DDT_xx > HwDiagnostic > HwDiagnostic - Configuration >
FRONT_FLASHERS_WITH_BULBS_CF => змінити на "false" (true = лампа розжарювання, false = LED)
REAR_FLASHERS_WITH_BULBS_CF => змінити на "false" (true = лампа розжарювання, false = LED)
Однак, у нас (18-19 роки) блоки інші і пункту "HwDiagnostic" немає в принципі.

2. Однак, у нас є окремий розділ, присвячений поворотникам: Flashers. Як мені здалося, це "обхідні шляхи" і тут є два варіанти.
2.1. Цей спосіб я побачив на одному з італійських Dacia форумів, там він спрацював на Доккері.
BCM > T4_VS_BCM__BIS_DDT2000_SW13_2_SW13_3_SW13_4 > Flashers > Flashers - Configuration
PC_SIGNALISATION_CF => змінити на "false" (true = контроль ламп увімкнений, штатне значення; false = контроль вимкнений)
У мене цей спосіб не спрацював з задніми світлодіодними лампами без повноцінної підтримки CAN.

2.2. Цей спосіб знайшов виключно методом тику і саме він спрацював у мене.
BCM > T4_VS_BCM__BIS_DDT2000_SW13_2_SW13_3_SW13_4 > Flashers > Flashers - Configuration
FOUR_FLASHER_OUTPUTS_CF => змінити на “true” (false = моє штатне значення). При цьому пункт PC_SIGNALISATION_CF має заводське значення: "true".
Я хз що це за "чотири виходи на поворотники", але з ним включеним перестало блимати наче скажене.

Тепер шукаю прозору полікарбонатну трубку внутрішнім діаметром 14мм.
Duster II 1.5 dci MT 4wd Zen+
Sandero II Stepway 0.9 tce RT Techroad+ у дружини
Ответить