Duster Black (Lviv)

Dev_
Сообщения: 185
Зарегистрирован: 08 дек 2011, 14:25
Модель автомобиля: Duster 4x2 Ambience Black
Страна, Город: LWO
Контактная информация:

Duster Black (Lviv)

Непрочитанное сообщение Dev_ »

Всім привіт.

Забрав свою Дасю від ОД тиждень тому і наїздив вже 300 км. Комплектація 4x2 Ambience, двигун 1.6 бензин. Спочатку замовив Лаурят з кондиціонером, ще в листопаді 2011 року, нажаль з нового року підняли на 9% акцизний збір при розмитнені авто, за що скажемо окреме «спасибо жителям донбасса».

В офіційного дилера поставив лише сигналізацію та зробив через них постановку на облік в МРЕВ. Решта нічого з додаткового обладнання не доставляв, оскільки їх ціни непомірні.
Це моя друге повноцінне авто, до того був ДЕУ Сенс (1.3Л, 8 клап., седан, 40 тис.), який мені подобався своєю простотою і служив вірно 6 років (гаражне утримання, без зимової їзди і в основному трасою).

З марки Рено їздив за кермом десь 200 км, на Колеосі 2.5 свого друга. Враження - хороша динаміка, енергоємна підвіска, чудова 6-ступенева ручна КПП, однак місця в салоні та багажнику для такого авто замало. Забігаючи вперед скажу, що багажник Дастера більший за багажник Колеоса, за рахунок форми. Сидіння, підвіска, КПП, і передня консоль набагато зручніші в Колеосі.

Почнемо з недоліків Дастера:
1. Дуже пізно працює щеплення. Привик до того, що щеплення починає працювати десь 1\3 ходу педалі, в моєї Дасі воно хапає практично в самому кінці. Спробую відрегулювати в ОД.
2. Ліве дзеркало ЗВ водія віддаляє, тоді коли навпаки воно б мало зближувати (до того ж в Сенсі так було). Декілька раз йшов на обгін чи міняв полосу, і не міг реально оцінити відстань до авто позаду. Навіть не знаю, сподіваюсь, що звикну.
3. Торпедо еее….якби це сказати, зроблено квадратно-гніздовим способом, лише 1 Дін пустий під авто-магнітолу. Кнопки ЕСП на центральній консолі – ще один привід для аварійної ситуації, як і ліве дзеркало, яке віддаляє.
4. Мені не сподобалися сидіння і місце водія. Мій ріст 181 см, однак випрямити ноги повністю, так щоб вони відпочивали, я не зміг, навіть відсунувши сидіння до кінця.
5. Центральне дзеркало замале, спробую його найближчим часом замінити на панорамне, можливо з камерою.
6. Заднє сидіння складається у відношенні 1\1, а не 1\2 як це було в Сенсі. Шкодую, що не замовив цю опцію.
Последний раз редактировалось Dev_ 05 май 2012, 16:53, всего редактировалось 3 раза.
Рабів до раю не пускають.
http://lwo.aero
Dev_
Сообщения: 185
Зарегистрирован: 08 дек 2011, 14:25
Модель автомобиля: Duster 4x2 Ambience Black
Страна, Город: LWO
Контактная информация:

Re: Дася, 4х2 black ambience

Непрочитанное сообщение Dev_ »

Поставив сітку в багажник з мого Сенса, куплену в АТЛ. Як не дивно, стала нормально. Чекаю на коврики L.Locker.

П.С нарешті знайшов кнопку звукового сигналу..... :D молдавани!!!
Вложения
P1010053.JPG
P1010053.JPG (61.27 КБ) 10243 просмотра
Рабів до раю не пускають.
http://lwo.aero
Dev_
Сообщения: 185
Зарегистрирован: 08 дек 2011, 14:25
Модель автомобиля: Duster 4x2 Ambience Black
Страна, Город: LWO
Контактная информация:

Re: Дася, 4х2 black ambience

Непрочитанное сообщение Dev_ »

Глянув під капот, :D :evil: Я не знав, що акумулятор від мотоцикла ставиться на Дастер. На моєму Сенсі стояв Force 650A, який сигналізація Sheriff 725 при -15С розряджала за 4 дні.
Вложения
P1010061.JPG
P1010061.JPG (90.29 КБ) 10238 просмотров
Рабів до раю не пускають.
http://lwo.aero
Bogdanish4e
Сообщения: 971
Зарегистрирован: 12 мар 2011, 09:36
Модель автомобиля: Duster 1.6i Laureate 4x4 ГБО + ChipTun
Страна, Город: УКРАЇНА
Откуда: Kyiv
Поблагодарили: 2 раза
Контактная информация:

Re: Дася, 4х2 black ambience

Непрочитанное сообщение Bogdanish4e »

Dev_ писал(а): 1. Дуже пізно працює щеплення. Привик до того, що щеплення починає працювати десь 1\3 ходу педалі, в моєї Дасі воно хапає практично в самому кінці. Спробую відрегулювати в ОД.
не замітив - нормально все :)
Dev_ писал(а): 2. Ліве дзеркало ЗВ водія віддаляє, тоді коли навпаки воно б мало зближувати (до того ж в Сенсі так було). Декілька раз йшов на обгін чи міняв полосу, і не міг реально оцінити відстань до авто позаду. Навіть не знаю, сподіваюсь, що звикну.
аналогічно) можливо здається) тим більше я постійно крім зеркала оглядуюсь поворотом голови - так як були ситуації що в зеркало не було видно - привчив себе, це займає пів секунди, зато впевнений в маневруванні...
Dev_ писал(а): 3. Торпедо еее….якби це сказати, зроблено квадратно-гніздовим способом, лише 1 Дін пустий під авто-магнітолу. Кнопки ЕСП на центральній консолі – ще один привід для аварійної ситуації, як і ліве дзеркало, яке віддаляє.
ну 2-DIN тільки в рос. і браз. дастерах - в наших всіх 1. єєє, а де Ви там побачили ЕСП? :shock: унас немає токої фішки... і чому кнопки на центральній консолі - привід для аварії - не зрозумів... :roll:
Dev_ писал(а): 4. Мені не сподобалися сидіння і місце водія. Мій ріст 181 см, однак випрямити ноги повністю, так щоб вони відпочивали, я не зміг, навіть відсунувши сидіння до кінця.
у мене 188 - сиджу з комфортом :)
Dev_ писал(а): 5. Центральне дзеркало замале, спробую його найближчим часом замінити на панорамне, можливо з камерою.
нема смислу в більшому, так як невелике заднє скло, і зеркало як раз вписується в нього... спочатку також було не зручно, здавалось що мале, а потім зрозумів, що ок...
Bogdanish4e
Сообщения: 971
Зарегистрирован: 12 мар 2011, 09:36
Модель автомобиля: Duster 1.6i Laureate 4x4 ГБО + ChipTun
Страна, Город: УКРАЇНА
Откуда: Kyiv
Поблагодарили: 2 раза
Контактная информация:

Re: Дася, 4х2 black ambience

Непрочитанное сообщение Bogdanish4e »

Dev_ писал(а):...
П.С нарешті знайшов кнопку звукового сигналу..... :D молдавани!!!
ну як сказати))) з другої сторони зручніше - з моїми габаритами я на попередньому авто не раз випадково натискав на сигнал на рулі - особливо при маневруванні назад...
Bogdanish4e
Сообщения: 971
Зарегистрирован: 12 мар 2011, 09:36
Модель автомобиля: Duster 1.6i Laureate 4x4 ГБО + ChipTun
Страна, Город: УКРАЇНА
Откуда: Kyiv
Поблагодарили: 2 раза
Контактная информация:

Re: Дася, 4х2 black ambience

Непрочитанное сообщение Bogdanish4e »

Dev_ писал(а):Глянув під капот, :D :evil: Я не знав, що акумулятор від мотоцикла ставиться на Дастер. На моєму Сенсі стояв Force 650A, який сигналізація Sheriff 725 при -15С розряджала за 4 дні.
в мене не набагато більше - 50 Ah, ампер скільки не знаю, але думаю не набагато більше - і нічого, простояла всю зиму на вулиці, не розрядився, хоч і сигналка двухстороння... і заводилась в морози аж нараз, з першого разу - єдине що я в морози не завожу з першого разу - повернув ключ, включив зажигание, почекав пару секунд, поки насос прокачав - виключив, і так пару раз і заводив - з пів оборота :)
Dev_
Сообщения: 185
Зарегистрирован: 08 дек 2011, 14:25
Модель автомобиля: Duster 4x2 Ambience Black
Страна, Город: LWO
Контактная информация:

Re: Дася, 4х2 black ambience

Непрочитанное сообщение Dev_ »

ЕСП - електросклопідйомники, в мене є передні. А аварійна ситуація легко, кнопки дуже не зручно встановлені і внизу, щоб до них потрібно відволікатись від дороги. Те саме і блокування ЦЗ. Інша справа коли вони (всі 4) на лівій карті....в тому ж Колеосі...
Рабів до раю не пускають.
http://lwo.aero
Bogdanish4e
Сообщения: 971
Зарегистрирован: 12 мар 2011, 09:36
Модель автомобиля: Duster 1.6i Laureate 4x4 ГБО + ChipTun
Страна, Город: УКРАЇНА
Откуда: Kyiv
Поблагодарили: 2 раза
Контактная информация:

Re: Дася, 4х2 black ambience

Непрочитанное сообщение Bogdanish4e »

Dev_ писал(а):ЕСП - електросклопідйомники, в мене є передні.
оригінальне скорочення :lol:
Dev_ писал(а): А аварійна ситуація легко, кнопки дуже не зручно встановлені і внизу, щоб до них потрібно відволікатись від дороги. Те саме і блокування ЦЗ. Інша справа коли вони (всі 4) на лівій карті....в тому ж Колеосі...
це тимчасово - справа привички) я наприклад не відволікаюсь вже - а навіть якщо глянути, це пів секунди... так і не напрягає зараз :)
Dev_
Сообщения: 185
Зарегистрирован: 08 дек 2011, 14:25
Модель автомобиля: Duster 4x2 Ambience Black
Страна, Город: LWO
Контактная информация:

Re: Дася, 4х2 black ambience

Непрочитанное сообщение Dev_ »

Не зміг провірити чи є в мене фільт салону чи ні, як той картідж відкривається?
Рабів до раю не пускають.
http://lwo.aero
Kardan1
Сообщения: 157
Зарегистрирован: 26 окт 2011, 17:57
Модель автомобиля: Рено Дастер 1,5 4х2 Амбианс
Страна, Город: Кировоград

Re: Дася, 4х2 black ambience

Непрочитанное сообщение Kardan1 »

Изгибаешься в позу "ЗЮ", хватаешь картридж в нижней части и тащишь усердно. Не бойся, ломаться там нечему. У меня тоже комплектация "Амбианс" с кондеем, фильтр присутствует.
Ответить