Зимняя резина Рено Дастер.

Обсуждение шин и дисков, в т.ч. нестандартных

Мое предпочтение по зимней резине - то что я куплю (купил):

Недорогие варианты зимней резины. (700-1000грн. 1шт.)
27
16%
Средние варианты зимней резины. (1100 - 1200грн. 1шт.)
68
41%
Дорогие варианты зимней резины. (от 1300грн. 1шт.)
59
36%
Б.У. - зимняя резина (нормального качества). (от 500грн. 1шт.)
8
5%
Другое
4
2%
 
Всего голосов: 166

Аватара пользователя
d.lus
Сообщения: 1367
Зарегистрирован: 19 дек 2019, 14:12
Модель автомобиля: Duster II 1.5 dci 4wd
Страна, Город: UA Kyiv / DE NRW

Re: Зимняя резина Рено Дастер.

Непрочитанное сообщение d.lus »

lex писал(а): 23 окт 2023, 20:42 Тільки чомусь закордоном, навіть в правилах дорожнього руху прописано, що треба обовʼязково міняти гуму на зимову.
Давай одразу визначимось про який саме "закордон" йдеться та що мається на увазі під "зимовою гумою" :)
В тій же Німеччині - маєш мати гуму, сертифіковану за 3PSF за умови снігу чи нальоді на дорозі. Якщо дорога без снігу і вся зима 0+5, то наявність навіть 3PSF гуми не обов'язкова..
Крім того, нормальні всесезонки мають сертифікацю 3PSF, а не просто напис "олл сізон", тобто вони є "зимовими шинами" за європейським законодавством.
Duster II 1.5 dci MT 4wd Zen+
Sandero II Stepway 0.9 tce RT Techroad+ у дружини
lex
Сообщения: 1354
Зарегистрирован: 20 окт 2012, 22:30
Модель автомобиля: Duster 1.5 dCi, Laureate 4x4,Multitronics VC 731,Individual Chip 114 h/p,серая платина.
Страна, Город: Львов-Червоноград

Re: Зимняя резина Рено Дастер.

Непрочитанное сообщение lex »

d.lus писал(а): 24 окт 2023, 11:17
lex писал(а): 23 окт 2023, 20:42 Тільки чомусь закордоном, навіть в правилах дорожнього руху прописано, що треба обовʼязково міняти гуму на зимову.
Давай одразу визначимось про який саме "закордон" йдеться та що мається на увазі під "зимовою гумою" :)
В тій же Німеччині - маєш мати гуму, сертифіковану за 3PSF за умови снігу чи нальоді на дорозі. Якщо дорога без снігу і вся зима 0+5, то наявність навіть 3PSF гуми не обов'язкова..
Крім того, нормальні всесезонки мають сертифікацю 3PSF, а не просто напис "олл сізон", тобто вони є "зимовими шинами" за європейським законодавством.
По перше,не тикай Те.
По друге. До чого ви змішали умови для грузових шин і легкових?
Ось тут за посиланням можете глянути по країнам Європи https://greentravel.ua/ua/v-ievropu-na- ... nih-krain/
Чомусь табличка втрачає різкість.
І покажіть будь ласка легкову всесезонку з трьома піками і сніжинкою. Я не зустрічав.
Вложения
IMG_6548.jpeg
Последний раз редактировалось lex 24 окт 2023, 11:38, всего редактировалось 1 раз.
lex
Сообщения: 1354
Зарегистрирован: 20 окт 2012, 22:30
Модель автомобиля: Duster 1.5 dCi, Laureate 4x4,Multitronics VC 731,Individual Chip 114 h/p,серая платина.
Страна, Город: Львов-Червоноград

Re: Зимняя резина Рено Дастер.

Непрочитанное сообщение lex »

Kred писал(а): 24 окт 2023, 09:52
lex писал(а): 23 окт 2023, 18:37 Повірте, всесезонне, це навіть біля зими не валялося.
перепрошую але це невірна інформація. але най буде)
Я вище добавив, що йдеться про ЯКІСНУ зимову гуму. Чи ви хочете заперечити, що зима на снігу-льоді буде ефективніше ніж всесезонка?
Аватара пользователя
d.lus
Сообщения: 1367
Зарегистрирован: 19 дек 2019, 14:12
Модель автомобиля: Duster II 1.5 dci 4wd
Страна, Город: UA Kyiv / DE NRW

Re: Зимняя резина Рено Дастер.

Непрочитанное сообщение d.lus »

lex писал(а): 24 окт 2023, 11:33 По перше,не тикай Те.
По друге. До чого ви змішали умови для грузових шин і легкових?
Ось тут за посиланням можете глянути по країнам Європи https://greentravel.ua/ua/v-ievropu-na- ... nih-krain/
Чомусь табличка втрачає різкість.
І покажіть будь ласка легкову всесезонку з трьома піками і сніжинкою. Я не зустрічав.
Де я вантажні змішував? Ваша ж табличка лише підтверджує мої слова про ту ж Німеччину. Дякую ;)
Та запросто. Виключно HT:
Michelin Crossclimate 2
Continental AllSeasonContact
Goodyear Vector 4Seasons Gen-3
Vredestein Quatrac Pro
Bridgestone Weather Control A005 EVO
Hankook Kinergy 4S2
Достатньо?
Duster II 1.5 dci MT 4wd Zen+
Sandero II Stepway 0.9 tce RT Techroad+ у дружини
lex
Сообщения: 1354
Зарегистрирован: 20 окт 2012, 22:30
Модель автомобиля: Duster 1.5 dCi, Laureate 4x4,Multitronics VC 731,Individual Chip 114 h/p,серая платина.
Страна, Город: Львов-Червоноград

Re: Зимняя резина Рено Дастер.

Непрочитанное сообщение lex »

d.lus писал(а): 24 окт 2023, 11:59
lex писал(а): 24 окт 2023, 11:33 По перше,не тикай Те.
По друге. До чого ви змішали умови для грузових шин і легкових?
Ось тут за посиланням можете глянути по країнам Європи https://greentravel.ua/ua/v-ievropu-na- ... nih-krain/
Чомусь табличка втрачає різкість.
І покажіть будь ласка легкову всесезонку з трьома піками і сніжинкою. Я не зустрічав.
Де я вантажні змішував? Ваша ж табличка лише підтверджує мої слова про ту ж Німеччину. Дякую ;)
Та запросто. Виключно HT:
Michelin Crossclimate 2
Continental AllSeasonContact
Goodyear Vector 4Seasons Gen-3
Vredestein Quatrac Pro
Bridgestone Weather Control A005 EVO
Достатньо?
Ось цитата з сайту Michelin про ту шину:
«Літня шина, яку можна використовувати в умовах снігу, який раптово випав»
Невже ви не розумієте, що це зовсім не то саме, як накатаний сніг і гололід?
І порівняння від них: https://youtu.be/421HkK4Nqss?si=yGerznYAkaQQARNa
Зимова, все одно краща. А на льоді різниця буде ще суттєвіше!
Але резина і вправду цікава.
Аватара пользователя
d.lus
Сообщения: 1367
Зарегистрирован: 19 дек 2019, 14:12
Модель автомобиля: Duster II 1.5 dci 4wd
Страна, Город: UA Kyiv / DE NRW

Re: Зимняя резина Рено Дастер.

Непрочитанное сообщение d.lus »

lex писал(а): 24 окт 2023, 12:29 Ось цитата з сайту Michelin про ту шину:
«Літня шина, яку можна використовувати в умовах снігу, який раптово випав»
Невже ви не розумієте, що це зовсім не то саме, як накатаний сніг і гололід?
Ось ваша цитата: "покажіть будь ласка легкову всесезонку з трьома піками і сніжинкою."
Будь ласка, шість позицій одразу.
Якщо обирати гуму за рекламними текстами, то ми далеко підемо...
lex писал(а): 24 окт 2023, 12:29І порівняння від них: https://youtu.be/421HkK4Nqss?si=yGerznYAkaQQARNa
О, чудове відео! Добре, що ви його знайшли.
Давайте подивимось його разом, починаючи з 12:44.
Я процитую:
"As for the CrossClimate 2, if you've been wandering how good this tire is in the snow compared to the Pilot Sport AllSeason 4 or the X-Ice Snow - now you have the answer.
It is HUGELY impressive. Never more then 7% behind the soft compound winter tire and significantly aheah of it in dry and wet.
The XIce Snow is certainly more dynamic in the snow but the CrossClimate holds it's own with the safe balance and excellent secure braking. Youre losing out in terms of sporty handling to the summer and the ultra high performance AllSeason tire but it's not meant to be a sports tire"
А також згадаємо, що я писав вище: "На рівні "виключно-зимових" середнячків. Звісно, від топових зимових вони відстають без шансів."

Коштує ця Мішка, звісно, неприємно. Але є Hankook Kinergy 4S2, яка за тестами британського AutoReview сумарно на рівні з Мішкою.
lex писал(а): 24 окт 2023, 12:29 Зимова, все одно краща. А на льоді різниця буде ще суттєвіше!
В умовах суворої зими свіжа цьогорічна топова зимова однозначно краща.
Топова зимова також однозначно краща за зимову Дебіцу чи Барум (умовні бренди середнього сегменту).
Топова зимова також однозначо краща і за хорошу АТ-шку з 3PSF.
Щоправда, якщо тепер введемо поправку на фактичні зими останніх років (десятирічь?), а також глянемо на яких саме зимових частіше за все їздимо (явно не на топових моделях цього року виробництва), то картинка трохи змінюється :)

Гололід... На дзеркальній кризі попливе абсолютно все.
Duster II 1.5 dci MT 4wd Zen+
Sandero II Stepway 0.9 tce RT Techroad+ у дружини
Аватара пользователя
Kred
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 27 окт 2016, 11:23
Модель автомобиля: Duster (Phase 2)
Страна, Город: Kiev
Откуда: localhost
Контактная информация:

Re: Зимняя резина Рено Дастер.

Непрочитанное сообщение Kred »

lex писал(а): 24 окт 2023, 11:35 Я вище добавив, що йдеться про ЯКІСНУ зимову гуму. Чи ви хочете заперечити, що зима на снігу-льоді буде ефективніше ніж всесезонка?
А якісна це та шо на зимові перегони так?)
По льоду буде рулити виключно якисний шип.

Мій вибір, що мене не підвів більше п'яти сезонів рулить у порівнянні з "якісною" зимовою гумою.
https://www.herculestire.com/treads/ter ... x-journey/
Best of all, a three peak mountain snowflake (3PMS) certification delivers true peace-of-mind in winter-weather conditions with peak performance in harsh winter weather driving conditions.
Зимні міщлен, як ви кажете "якісні", що мені подарував автосалон(на той час риноковою вартістю в 12 тис грн комплект) мене підвели на зимньому оффроаді.
а ось АТ гума тепер буде зі мною завжди.

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

За цей час вони досить гідно витримали Зими, >50тис км, декілько експедицій у піски Кінбурна, херсонський грязоміс у полях, підйом на каменистих та грязьових шляхах на перемичку між Говерлою та Петросом, івент на Драгобрат, офроад південного Бугу...
А ще додати, що я повільно не катаю, Ілья підтвердить)
і жодної сезонної єблі щодо зміни гуми, яку накинули маркетологи хом'якам)
Сертифікація 3PMS є?
все інше обходити не повинно
не флудом единым...
Изображение
Аватара пользователя
d.lus
Сообщения: 1367
Зарегистрирован: 19 дек 2019, 14:12
Модель автомобиля: Duster II 1.5 dci 4wd
Страна, Город: UA Kyiv / DE NRW

Re: Зимняя резина Рено Дастер.

Непрочитанное сообщение d.lus »

Kred писал(а): 24 окт 2023, 16:38 і жодної сезонної єблі щодо зміни гуми, яку накинули маркетологи хом'якам)
Ну, заради справедливості, 20 років тому всесезонка і справді була "шопопало". Відверто гіршою, ніж зараз "літо з M+S".
Duster II 1.5 dci MT 4wd Zen+
Sandero II Stepway 0.9 tce RT Techroad+ у дружини
lex
Сообщения: 1354
Зарегистрирован: 20 окт 2012, 22:30
Модель автомобиля: Duster 1.5 dCi, Laureate 4x4,Multitronics VC 731,Individual Chip 114 h/p,серая платина.
Страна, Город: Львов-Червоноград

Re: Зимняя резина Рено Дастер.

Непрочитанное сообщение lex »

d.lus писал(а): 24 окт 2023, 15:15
lex писал(а): 24 окт 2023, 12:29 Ось цитата з сайту Michelin про ту шину:
«Літня шина, яку можна використовувати в умовах снігу, який раптово випав»
Невже ви не розумієте, що це зовсім не то саме, як накатаний сніг і гололід?
Ось ваша цитата: "покажіть будь ласка легкову всесезонку з трьома піками і сніжинкою."
Будь ласка, шість позицій одразу.
Якщо обирати гуму за рекламними текстами, то ми далеко підемо...
lex писал(а): 24 окт 2023, 12:29І порівняння від них: https://youtu.be/421HkK4Nqss?si=yGerznYAkaQQARNa
О, чудове відео! Добре, що ви його знайшли.
Давайте подивимось його разом, починаючи з 12:44.
Я процитую:
"As for the CrossClimate 2, if you've been wandering how good this tire is in the snow compared to the Pilot Sport AllSeason 4 or the X-Ice Snow - now you have the answer.
It is HUGELY impressive. Never more then 7% behind the soft compound winter tire and significantly aheah of it in dry and wet.
The XIce Snow is certainly more dynamic in the snow but the CrossClimate holds it's own with the safe balance and excellent secure braking. Youre losing out in terms of sporty handling to the summer and the ultra high performance AllSeason tire but it's not meant to be a sports tire"
А також згадаємо, що я писав вище: "На рівні "виключно-зимових" середнячків. Звісно, від топових зимових вони відстають без шансів."

Коштує ця Мішка, звісно, неприємно. Але є Hankook Kinergy 4S2, яка за тестами британського AutoReview сумарно на рівні з Мішкою.
lex писал(а): 24 окт 2023, 12:29 Зимова, все одно краща. А на льоді різниця буде ще суттєвіше!
В умовах суворої зими свіжа цьогорічна топова зимова однозначно краща.
Топова зимова також однозначно краща за зимову Дебіцу чи Барум (умовні бренди середнього сегменту).
Топова зимова також однозначо краща і за хорошу АТ-шку з 3PSF.
Щоправда, якщо тепер введемо поправку на фактичні зими останніх років (десятирічь?), а також глянемо на яких саме зимових частіше за все їздимо (явно не на топових моделях цього року виробництва), то картинка трохи змінюється :)

Гололід... На дзеркальній кризі попливе абсолютно все.
1. Не доцитували, що я не зустрічав. Просто не шукав варіант зекономити.
2. Це реальні порівняння, а не реклама. І ще ви забуваєте до мінусів, занести і порівняння з гарними літніми шинами. Де і тормозний і аквапланування в оллсізоні буде гірше. + розхід в мінус. На Ханкухах до речі, показник паливної економічності аж «С». І шум 72 Дб!
3. Про що я і кажу. Брендові літо і зима полюбому вставить оллсізони.
Але це цікава резина і має право на існування. Но знову ж таки не всі 3піки будуть такими, а в рівні вище середнього.
P.S. Кожен має право вибирати що хоче, я нічого нікому не навʼязую. Тільки не забувайте, що тих пару лишніх метрів тормозного шляху, можуть закінчитися фарою якогось мерса, бехи, лехуса на таку суму, :shock: що можна кожний рік нову зимову гуму купляти.
lex
Сообщения: 1354
Зарегистрирован: 20 окт 2012, 22:30
Модель автомобиля: Duster 1.5 dCi, Laureate 4x4,Multitronics VC 731,Individual Chip 114 h/p,серая платина.
Страна, Город: Львов-Червоноград

Re: Зимняя резина Рено Дастер.

Непрочитанное сообщение lex »

Kred писал(а): 24 окт 2023, 16:38
lex писал(а): 24 окт 2023, 11:35 Я вище добавив, що йдеться про ЯКІСНУ зимову гуму. Чи ви хочете заперечити, що зима на снігу-льоді буде ефективніше ніж всесезонка?
А якісна це та шо на зимові перегони так?)
По льоду буде рулити виключно якисний шип.

Мій вибір, що мене не підвів більше п'яти сезонів рулить у порівнянні з "якісною" зимовою гумою.
https://www.herculestire.com/treads/ter ... x-journey/
Best of all, a three peak mountain snowflake (3PMS) certification delivers true peace-of-mind in winter-weather conditions with peak performance in harsh winter weather driving conditions.
Зимні міщлен, як ви кажете "якісні", що мені подарував автосалон(на той час риноковою вартістю в 12 тис грн комплект) мене підвели на зимньому оффроаді.
а ось АТ гума тепер буде зі мною завжди.

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

За цей час вони досить гідно витримали Зими, >50тис км, декілько експедицій у піски Кінбурна, херсонський грязоміс у полях, підйом на каменистих та грязьових шляхах на перемичку між Говерлою та Петросом, івент на Драгобрат, офроад південного Бугу...
А ще додати, що я повільно не катаю, Ілья підтвердить)
і жодної сезонної єблі щодо зміни гуми, яку накинули маркетологи хом'якам)
Сертифікація 3PMS є?
все інше обходити не повинно
Добре що ви в нас не «хомʼяк», пане експерт…
Ответить