Дастер 1.6. (база) -синій. Київ

vdivak
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 10 июл 2014, 22:41
Модель автомобиля: Duster 1.6 (база)
Страна, Город: Украина, Киев

Дастер 1.6. (база) -синій. Київ

Непрочитанное сообщение vdivak »

Нарешті вирішив написати і Я трохи про свій автомобіль Рено Дастер 1.6 (база) колір синій.
Куплена 12.07.2012 року в автосалоні ІТН (на Лукяновці) за 132 тис.грн. зробили знижку 4 тис. грн. на той час повна вартість становила 136 тис.грн.
В салоні поставив магнітолу Піонер та акустику 4 колонки теж Піонер, звучать не погано 3-х полосні.
Також втановив центральний замок і сигналізацію, і в сумі це мені обійшлося 3 тис.грн. разом з матеріалами.
На даний час пробіг 23 тис. км. Що було. На 6 тис. замигав чек, але Я не звернув на це уваги, потім це повторилося на 10 тис. так як Я відразу для себе вирішив злетіти з гарантії то глянув до свічок. Стоять Чемпіон 1контактні, в другому циліндрі свічка була вся ржава і розпалася в мене в руках. Постави Беру 4-х контактні поки все гуд. На 12 тис. провалилася педаль газу відрегулював тросиком газу трохи його натянувши на моторі за допомогою синенького манжета.
Масло міняю раз в рік. Спочатку лив Ельф 5 в 30, зараз залив Шелл теж 5 в 30 .
Фільтра ставлю всі Бош, приємне для себе виявив, що є вирізаний отвір під фільтр салону, поставив якийсь польський вугільний ціна 80 грн. пилу взагалі в салон не пропускає.
Витрата палива. По місту їзжу мало, тому виявити не вдається. За містом часто по Одеському шосе при швидкості 100 км.год. з динамічними обгонами, спусками і підйомами витрата палива складає 6.7 л. на 100 км.
Заправляюсь в основному на трьох АЗС (Вог, БРСМ, Авіас), заливав Мустанг 95, БРСМ 95 євро, та 95 Енержі, різниці ніякої не відчув, хоч на Енержі дешевше.
На 95 їде набагато краще ніж 92.
От в принципі і все. В машині нічого не ламалося, в морози заводилась легко. Є невеличкий скрип в районі правого зеркала заднього виду, а так все.
На зиму обовязково поміняв гуму. Всесезонка Мішлен зимою не підходить, поставив Сава.
В планах поставити додаткові ущільнювачі дверей бо пилюки вистачає.
Як тільки, щось вийде з ладу відразу відпишусь.
Всім привіт.

Ось і перша більш менш неприємність пробіг 25 тис.км. і не горить підсвітка багажника, лампочка ціла перевіряв. Причина невідома(((.
Последний раз редактировалось vdivak 03 окт 2014, 21:42, всего редактировалось 6 раз.
Аватара пользователя
Barmaglot
Сообщения: 456
Зарегистрирован: 24 май 2013, 12:14
Модель автомобиля: Renault Duster 4x4, 1.6, МТ-6, Оливковый
Страна, Город: Украина, Киев
Благодарил (а): 180 раз
Поблагодарили: 24 раза

Re: Дастер 1.6. (база) -синій. Київ

Непрочитанное сообщение Barmaglot »

vdivak писал(а):Витрата палива. По місту їзжу мало, тому виявити не вдається. За містом часто по Одеському шосе при швидкості 100 км.год. витрата палива складає 6.7 л. на км.
чудова витрата :!: :)
я, менше ніж 7.1 по трасі, не зміг досягти... та й то, ну дуже спокійно їхав, ледь не заснув :mrgreen:
eastep
Сообщения: 243
Зарегистрирован: 28 окт 2011, 08:18
Модель автомобиля: Renault Duster Laureate, 1.6, 102 л.с., МКП-5, 4x2, Бензин/Газ
Страна, Город: Украина, Харьков
Откуда: Харьков, Новые дома
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: Дастер 1.6. (база) -синій. Київ

Непрочитанное сообщение eastep »

vdivak писал(а):...Є невеличкий скрип в районі правого зеркала заднього виду...
Обратите внимание на пластмассовые накладки на петли капота, между ними и стеклом может забиваться пыль и при проезде неровностей может появляться противный скрип. Я недавно снял их и посмотрел - трение уже заметно выело стекло.
Ответить